Skorzystaj z energii słońca i płać mniej

fotowoltaika

Niższe rachunki za prąd, mniejsza emisja dwutlenku węgla do atmosfery i niezależność energetyczna – to najważniejsze korzyści, jakie czekają na Ciebie, jeśli zdecydujesz się na montaż fotowoltaiki. Ile możesz zyskać wykorzystując energię ze słońca?

Obniżenie rachunków za energię dzięki fotowoltaice

Jedną z najważniejszych korzyści płynących z instalacji fotowoltaicznych jest możliwość znaczącego obniżenia rachunków za prąd. To jeden z głównych powodów, dla których Polacy coraz chętniej decydują się na pozyskiwanie i przetwarzanie energii ze słońca. Odpowiednio dobrany i zamontowany system jest w stanie wyprodukować taką ilość prądu, aby pokryć całkowite zapotrzebowanie na prąd. W ten sposób można niemal całkowicie uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej i – co najważniejsze – od podwyżek cen, które obecnie ciągle mają tendencję wzrostową. Obecnie każdy z nas odczuwa konsekwencje wysokiej inflacji, a także wzrostu opłat za media. Fotowoltaika to najlepszy sposób, aby nieco odciążyć domowy budżet.

Instalacja fotowoltaiczna zawsze dobierana jest adekwatnie do konkretnych potrzeb domu, gospodarstwa rolnego czy przedsiębiorstwa. Na tej podstawie prognozowane są korzyści, jakie można osiągnąć z inwestycji. Jeśli chcesz przekonać się, jak wiele Ty możesz zyskać wykorzystując energię ze słońca, skontaktuj się z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania.

Dotacje z Programu Mój Prąd

Instalacja fotowoltaiczna to spora inwestycja, dlatego też nadal wiele osób rezygnuje z tego rozwiązania z obawy przed wysokimi kosztami paneli. Istnieją jednak skuteczne sposoby, aby mniejszym kosztem cieszyć się własną energią ze słońca. Jednym z nich są dotacje z Programu Mój Prąd. W ten sposób można uzyskać nawet 5000 zł wsparcia na montaż fotowoltaiki. Obawiasz się skomplikowanych formalności, jakich trzeba będzie dopełnić przy ubieganiu się o wsparcie finansowe? Nasza firma zrobi to za Ciebie. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem dotacji oraz Zakładem Energetycznym. Z kolei koszty inwestycji, które nie zostały pokryte wsparciem, można odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej.