Moduły fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne produkujące wyższe napięcie pozwolą zaoszczędzić przestrzeń. Można również rozważyć montaż rozbudowanej instalacji, która będzie generowała większą moc. Otrzymana w ten sposób nadwyżka energetyczna będzie oddawana do sieci, co umożliwi jej swobodne pobieranie, np. podczas pochmurnych dni.

Współprace z klientami rozpoczynamy od wyceny montażu, materiałów oraz projektu instalacji. Punktem wyjściowym do ustalenia docelowego napięcia mocy generowanej przez instalacje jest uwzględnienie zapotrzebowanie domostwa na energię elektryczną. Następnie można przystąpić do poszukiwania odpowiednich modułów fotowoltaicznych.

Wybór modułów fotowoltaicznych

Naszym klientom doradzamy w wyborze optymalnych elementów instalacji fotowoltaicznej, również w dopasowaniu odpowiednich modułów fotowoltaicznych i wydajnego inwertera. Zapewniamy profesjonalny montaż wszystkich komponentów oraz zapoznajemy klientów z obsługą i konserwacją paneli fotowoltaicznych.

Moduły fotowoltaiczne wysokiej jakości

Wysoka jakość oferowanych przez nas modułów fotowoltaicznych jest gwarantowana przez największe światowe marki: QCELLS, LG, REC Solar, Risen, JA Solar, LONGi Solar. Są to produkty najnowszych generacji które zapewniają lepszą wydajność oraz większą bezawaryjność. Montaż modułów przeprowadzamy zgodnie z uwzględnieniem wszelkich norm związanych z bezpieczeństwem i przepisami prawa budowlanego.

Stosujemy moduły fotowoltaiczne największych firm na świecie.

Mamy do zaoferowania najnowsze panele takich firm jak: QCELLS, LG, REC Solar, Risen, JA Solar, LONGi Solar.